Vyhľadávanie




V ponuke je 108 nehnuteľností.

PREDANÉ !!! Horná Ves / Víkendová chalupa / Vynikajúci stav / pozemok 1.100 m2- IBA U NÁS !!!

Cena:
89 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Prievidza
Obec: Horná Ves
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 85 m2
Plocha pozemku: 1100 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: MP1915
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj zariadenú víkendovú chalupu (Rekreačný dom) v Hornej Vsi, nachádza sa v tichej časti obce - Pacov, takmer na samote s krásnym výhľadom do okolitej prírody, prístup je priamo z asfaltovej cesty. Na pozemku sú ovocné stromy, veľké orechy, vinič, altánok a ohnisko s posedením. Chalupa pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do kuchyne, kúpeľne, toalety a do priestrannej spoločenskej miestnosti, vybavenej veľkým masívnym dubovým stolom so 6 stoličkami a 4 lavicami. Sekretár z dubového masívu. Pec na tuhé palivo s lôžkom !!! Zároveň sa v nej nachádza aj kotol na tuhé palivo, ktorý je pripojený do radiátorov, schodisko do horného podlažia mezaninového typu, v ktorom je lôžková časť, jedna otvorená a druhá uzatvárateľná. Chalupa je veľmi dobre udržiavaná. Stavba je postavená z tvárnic a tehál. Má drevené kastlové okná. Skolaudovaná bola v roku 1996. Ako strešná krytina bola použitá škridla. Ako zdroj vody slúži obecný vodovod, odpad je zvedený do trativodu, elektrina 230V aj 400V, internet a satelit. Chalupa sa predáva zariadená.

Obhliadku zabezpečí Váš realitný a hypotekárny špecialista : Michal Pastva, tel.: 0908 399 329

Virtuálna prehliadka objektu: https://roundme.com/tour/436636/view/1492865 odkaz je potrebné skopírovať a vložiť do prehliadača

Poskytujeme komplexné úverové, poistné a investičné poradenstvo. Pripravíme vám financovanie nehnuteľnosti šité na mieru, spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami.

Virtuálna prehliadka:



Maklér:

makler
Maklér:Michal Pastva
Telefón:0908 399 329
E-mail:miso.pastva-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.