Vyhľadávanie
V ponuke je 100 nehnuteľností.

POHODOVÁ CHATA na DUCHONKE – 5 - izbová zariadená chata s veľkou TERASOU

Cena:
59 900,00 €
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Topoľčany
Obec: Prašice
Ulica: Duchonka
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 250 m2
Plocha pozemku: 656 m2
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: BH 20-277
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V rekreačnej oblasti DUCHONKA ponúkame na predaj priestrannú pohodovú zariadenú – 5 – izbovú chatu. Chata je situovaná v tichej časti príjemne tienená stromami.

Dverami do suterénu (prízemie chaty) sa sa dostaneme do chodby z ktorej sa vieme ďalej dostať do komory, kúpeľne, kuchyne a obývačky. V komore je el. zásobníkový bojler pre spodnú časť chaty. Kúpeľňa je s wc, umývadlom a sprchovacím kútom. Na konci chodby je kuchyňa pre spodnú časť chaty. V obývačke je krb a z nej sa dostaneme do spodnej izby. Z vonku je v prízemnej časti vstup do „garáže“, no auto sa v nej parkovať nedá a slúži skôr ako odkladací priestor pre čokoľvek, čo človek na chate potrebuje.

Po pár schodoch sa dostaneme na veľkú prestrešenú terasu, z ktorej je hlavný vstup do chaty. Zo vstupnej chodby je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné wc s umývadlom. Ďalej z chodby vstúpime do priestrannej obývačky. Obývacia izba nám umožní pohyb do kuchyne (v nej je el. zásobníkový bojler pre ohrev vody pre kuchyne a kúpeľňu), ktorá je plne zariadená a pár schodov nám umožní sa presunúť do podkrovia, kde sú 3 izby.

V prízemnej časti je krb a vo všetkých izbách výhrevné elektrické konvektory. Spodná časť chaty je murovaná, ostatná časť je z dreva. Strecha je sedlová s plechovou strešnou krytinou. Je napojená na verejný rozvod elektriky, vody a odpad je riešený vo forme žumpy.
Zastavaná plocha chaty je 100 m2, úžitková plocha je 250 m2, obytná plocha 200 m2, pozemok je odkúpený o celkovej výmere 656 m2. V súčastnosti je v chate 15 lôžok.

Vrelo odporúčam, krásne prostredie, tichá lokalita a predajom je chata ihneď k dispozícii.

V cene je zahrnutý - kompletný právny servis - vypracovanie Kúpnych, nájomných a iných typov zmlúv - právne poradenstvo - popredajný servis / zmeny u dodávateľov elektriky, plynu a vody/ a samozrejme bezplatné poradenstvo pri vybavovaní hypoúveru. Sme členom NARKS.

Obhliadku dohodne:
Boris HANKO, tel. 0915 702 177 

www.chatynaduchonke.sk

Maklér:

makler
Maklér:Boris Hanko
Telefón:0915702177
E-mail:info-ZVNC-unireality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.