Vyhľadávanie
V ponuke je 49 nehnuteľností.

RYBANY - Rodinný dom- bývalé mäsiarstvo

Cena:
25 000,00 €
Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Bánovce nad Bebravou
Obec: Rybany
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 582 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: MP2102
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Na predaj ponúkame rodinný dom v obci Rybany, stojaci na rovinatom pozemku o výmere 582 m2. Budova predajne Mäso Údeniny Hydina je vedená na LV ako rodinný dom. Budova je zložená z dvoch častí ako budova predajne a prístavba predajne, ktorá má odlišné členenie a vnútorné vybavenie. Budova predajne je prízemná a čiastočne podpivničená stavba . V roku 2008 sa vykonala prestavba priestorov a vybavenia na spracovateľské a predajné priestory. Stavba je murovaná konštrukcia so sedlovou strechou, pokrytá pálenou škridlou. Klampiarenské konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. V rámci prestavby boli vo vnútri vybudované sociálne zariadenia, spracovňa mäsa, chladiace boxy, predajňa, kancelárske priestory. V nich boli zhotovené keramické obklady, dlažby, rozvody vody, kanalizácia, elektroinštalácia. Vonkajšie omietky sú pôvodné- brizolitové. Okná sú drevenné s doskovým ostením, vstupné dvere a okno predajne sú drevenné, kryté vonkajšiou plechovou žalúziou. V budove je trojfázový elektrický rozvod.
Budova prístavby je dvojpodlažná, čiastočne podpivničená stavba. Vnútorné priestory sú usporiadané pre uskladnenie poľnohospodárskych produktov. Vonkajšie omietky sú hladké. Rámy okien sú oceľové mrežové, bez výpln., vstupné dvere sú drevenné, presklenné. Bol zrealizovaný povrchový rozvod elektroinštalácie. Stavba je murovanou konštrukciou so sedlovou strechou, pokrytá pálenou škridlou.
Vstupná brána je z oceľového rámu z drevenou výplňou, na stĺpe.
Dom je napojený na elektrickú, plynovú, vodovodnú a kanalizačnú prípojku. Na pozemku sa nachádza aj žumpa.

Váš realitný a hypotekárny špecialista : Michal Pastva, tel.: 0908 399 329

Poskytujeme komplexné úverové, poistné a investičné služby. Pripravíme vám financovanie nehnuteľnosti šité na mieru, spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami.

Maklér:

makler
Maklér:Michal Pastva
Telefón:0908 399 329
E-mail:miso.pastva-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.